Digital marketing
دیجیتال مارکتینگ

توسعه اینترنت منجر به تغییر شکل فعالیت کسب وکارها شده است. شاید تا همین چند سال پیش، شرکت‌ها برای نشان دادن نام تجاری خود از تبلیغات بنری و تلویزیونی استفاده می‌کردند، اما امروزه راه‌کارهای جدیدی برای نه تنها تبلیغات بلکه ارتباط مستقیم با مخاطبان شکل گرفته است.

امروزه افراد بیشتر وقت خود را صرف جستجو در شبکه های اجتماعی، با هدف یافتن محتوای مورد نیاز خود و یا سرگرمی می‌کنند. این بدین معناست که اگر بخواهد کالایی را خریداری نماید، به صفحه‌ی فروشگاهی آن کالا بر روی اینستاگرام و یا کانال‌های فروشگاهی موجود در “تلگرام”  و یا سایت  فروشگاه  مراجعه نموده، کالای مورد نظر خود را با دیگر کالاهای مشابه مقایسه کرده و سرانجام کالای مورد نظر خود را بدون اتلاف وقت در ترافیک و بی‌نیاز از جستجو در بازار، تهیه می‌کند که این سهولت در انجام کار‌های روزانه را مدیون تکنولوژی و دنیای دیجیتال هستیم.

همه ما روزانه با تبلیغ در سایت ها و شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، فیس بوک، پینترس و… رو به رو میشویم.
این حجم از تغییرات در تبلیغات آنچنان هم برای مشتریان بدون سود نبود، آنها با هزینه ای کمتر در گستره ی دید افراد بیشتری قرار میگیرند و این خود یک تحول عظیم در کسب و کار آنها رقم خواهد زد.

مجموعه آزاد رعانت با سالها بررسی و تحقیق در زمینه ی بازاریابی دیجیتال هم اکنون از دپارتمان دیجیتال مارکتینگ خود رو نمایی به عمل آورده است و در طی این مدت موفقیت های زیادی برای مشتریان خاص خود به رقم آورده!

تیم قدرتمند طراحان و ایده پردازان رعانت در تمامی مراحل از طراحی و پیاده سازی با برپایی جلسات متعدد سناریو دقیقی نوشته و بر طبق آن سناریو مراحل توسعه را پیش میبرند. این نظم و دقت در کار مسلما بر روی کیفیت کار تاثیر مظاعف خواهد داشت.

برخی از فعالیت های دپارتمان دیجیتال مارکتینگ رعانت را در زیر مشاهده خواهید کرد:
  • طراحی لوگو اختصاصی

لوگو ای طراحی شده با سنجش تمامی معیار های روانشناسی شده مطابق با سفارش مشتری

  • اینفو گرافی

با اینفوگرافی روال کاری خود را با اینفوگرافی به راحتی به مشتریان خود میتوانید نمایش دهید.

  • موشن گرافی

برای متون طولانی و توضیحات بلند بالا و خستگی مشتریان خود تنها راه موشن گرافی است، بگذارید مشتریانتان از تماشای کار و تبلیغات شما لذت ببرند.

  • ساخت تیزر

معرفی شرکت، مجموعه و کادر خود را با تیزر های حرفه ای ما به دیگران نمایش دهید.

  • عکاسی و فیلم برداری تبلیغاتی

نمایش محصولات، کنفرانس ها، سمینار ها و بسیاری از همایش های بزرگ به دلیل عدم عکاسی و فیلم برداری هیچگاه در خاطر نمیمانند. از فرصت ها استفاده کنید.

  • توسعه شبکه های اجتماعی

دیگر باید به سمت بیش از یک شبکه ی اجتماعی هجوم بیاورید تا پاسخگوی نیاز شما شود.

  • اینستاگرام مارکتینگ

شاید همه شما صفحه اینستاگرام داشته باشید اما آیا شما در این زمینه اطلاعات لازم را دارید؟ شاید بخاطر همین است که از آن به فروش و درامد نرسیده اید!

  • ویدیو مارکتینگ

قرارداد های طولانی مدت ما برای ویدیو مارکتینگ، پیشنهاد رد نشدنی توسط مشتریان است!

  • و…